Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 10 nga 22 shfaqur.

2001 Volkswagen Polo New

Pershkrimi:
Shife Vet Me Mire

€3,499.00
More Details

2002 Volkswagen Golf 1.9 TDI Pre-Owned

Pershkrimi:
Please contact by email for more information. In english please.
julophurten@hotmail.com

€2,000.00
More Details

2000 Volkswagen cady

Pershkrimi:
SHES CADY 1.9 SDI KONDICIONER ZHAMA ELEKTRONIK E MBYLLUR MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR.....PER ,E SHUM INFO MUND TE NA KONTAKTONI......0673419544,,,,,0685618181.....JU MIREPRESIM

€3,700.00
More Details

2006 Volkswagen golf 5 tdi Pre-Owned

Pershkrimi:
ne gjendje shum te mire motorike dhe tapicerie,

€8,500.00
More Details

2000 Volkswagen SHARAN Pre-Owned

Pershkrimi:
Shitet Volkwagen Sharan, viti 2000, 1.9 TDI, 7 sedilje.
Kambio manuale me 6 marshe. E sapo ardhur nga Gjermania me TVSH te paguar.
Cmimi i diskutueshem.
Nr Cel. 0685618181
0673419544

€5,300.00
More Details

1995 Volkswagen golf 3 Pre-Owned

Pershkrimi:
makina ka hyre ne shqiperi ne dhjetor 2011 dhe ndodhet ne shkoder,eshte me targa gjermane pra pa dogane te paguar e cila shkon diku tek 250 euro.eshte ne xhendje te mire motorrike dhe xhenerike,mbrenda eshte pothuajse si e re dhe sherbimet e nevojshme ja kam bere te gjitha para 3 muajve(nderrim vaji,filtra dhe gomina).

€1,000.00
More Details

2004 Volkswagen Passat Pre-Owned

Pershkrimi:
ABS,Air Conditioning,Cd Player,Airbag pasagjer shofer,Drita Mjegulle,Dritare Elektrike,ESP,Mbyllje Centralizuar,Sendilje Elektrike,Sendilje Me Ngrohje,Sendilje Lekure,Xhama Me Rezistenc,4matik, Shum e mirmbajtur perdoret shum pak(nga shpia ne lokal te puna dhe ndonjeher jasht elbasanit). Nr Cel:0682123778

€10,000.00
More Details

1998 Volkswagen fugon vw transporter Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: portokalli
Kamjo......: manual

SHITET NJE FUGON VW TRANSPORTER I PAJISUR ME SEDILJE 7+1 VENDE NGJYRE PORTOKALLI. FUGONI ESHTE ME TARGA TR DHE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI. CMIMI ESHTE 1500 EURO.

Tel. : 0693392020

Cel. : 0696133220

€1,500.00
More Details

2009 Volkswagen CROSS POLO Pre-Owned with Warranty

Pershkrimi:
Kambio Automatike , 1.4 Benzine, . asnje defekt ,cdo kontroll i kryer me dokumenta me te gjitha dhe me siguracion Kasko deri ne gusht 2012, vetem 20 mije kilometra e perdorur vetem ne tirane

€12,000.00
More Details

2001 Volkswagen GOLF

Pershkrimi:
VOLKSWAGEN GOLF 4 , MODEL 2001 , MOTORR 1.4 BENZINE , NGJYRE BLU , ME 4 PORTA , 4 AIRBAG , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 3900 EURO
CEL : 0692126959

€3,900.00
More Details

Makina 1 - 10 nga 22 shfaqur.


1 2 3 Next

Number of listings to view.