Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 10 nga 16 shfaqur.

2001 Renault Clio New

Pershkrimi:
Makine Renault Clio ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Italia. Dokumentat ne rregull. Gjendja motorike dhe teknike shume e mire. Ka Audio Cd Player,Air Conditioning,Am/Fm Stereo, Xhama elektrike, Mbyllje e centralizuar,Drita Mjegulle, Timon hidarulik. Rripi i motorit i ri.
Cmimi i diskutueshem.

€3,200.00
More Details

2000 Renault scenic megane Pre-Owned

Pershkrimi:
eshte ne gjendje shume te mire motorrike, e pa karamboluar

€6,000.00
More Details

2000 Renault scenic megane Pre-Owned

Pershkrimi:
eshte ne gjendje shume te mire motorrike, e pa karamboluar

€6,000.00
More Details

2002 Renault schenic 1.9 d Pre-Owned

Pershkrimi:

€3,500.00
More Details

2003 Renault TRAFIC Pre-Owned

Pershkrimi:
Shitet furgon RENAULT TRAFIC 2003, cmimi 5500€ (i diskutueshem), prodhim francez, i ardhur nje muaj me pare nga Franca, ideal per pune ose transport njerezisht ose mallrash e veglash pune, me zgare mbi furgon dhe shkalle per tu ngjitur qe ndodhen nga ana e pasme e furgonit. Ndodhet aktualisht ne Tirane, ku sapo i eshte bere nje kontroll teknik...

€5,500.00
More Details

2000 Renault Megane Pre-Owned

Pershkrimi:
Renault Megane, viti 2000, kambio automatike, 1.6 benzine, ngjyre gri, 137,000 km, dogane e paguar, kondicioner, ABS, airbag, kompjuter bordi, xhama elektrike, vaj filtra te sapo nderruara, taksa te prera deri shkurt 2013, sediljet e para me ngrohje, pasqyra me palosje, tapiceri shume e paster, radio/CD origjinale me komanda ne timon, servise te...

€2,700.00
More Details

2002 Renault Laguna 3.0 V6 GT Pre-Owned

Pershkrimi:
makines i shte montur impiant gazi para 2 javesh.e sapo ardhur nga zvicra.me dogane dhe targa te reja shqiptare AA xxx EE

€3,800.00
More Details

2002 Renault Laguna 3.0 V6 GT Pre-Owned

Pershkrimi:
makines i shte montur impiant gazi para 2 javesh.e sapo ardhur nga zvicra.me dogane dhe targa te reja shqiptare AA xxx EE

€3,800.00
More Details

1998 Renault Megane

Pershkrimi:
# kondicioner
# xhama elektrik
# sedilje lekure
# radio/CD
# ABS
# xenon
# mbyllje qendrore me pult
# airbag
# disqe alumini

€1,700.00
More Details

2000 Renault premium Pre-Owned

Pershkrimi:
kamion me rimorkio,grand volume,kamioni esht me tre akse dhe rimorkio me dy,amortizim pneumatik,abs,ajer te kondizionuar dhe viesa,kalorifer ngrohje,cd,drita mjegulle,dritare elektrike,pasqyra me ngrohje,sedilje me ngrohje,timon idraulik.eshte ne gjendje te mire i paperdorur ne shqiperi,cmimi eshte i diskutueshem.

€19,000.00
More Details

Makina 1 - 10 nga 16 shfaqur.


1 2 Next

Number of listings to view.