Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.

1989 Other Scania R142 H 4x2 46394 18 Pre-Owned

Pershkrimi:
Mjeti esht ne gjendje pune, ndodhet dhe ka punuar vetem ne Itali. ka vinc 17 metra te gjate. ka capacitet 8700 Kg (vinci F250A.24) per cdo informazion kontaktoni ne numrin e tel 3276335458

€23.00
More Details

1995 Other makineri per blloqe 1995 Pre-Owned

Pershkrimi:
Makineri per prodhim blloqesh, pusetash, bordura etj. ka 4 forma. ndodhet ne gjendje te mire pune. Jane dy makineri te disponueshme. Ndodhet ne shqiperi, shijak

€20.00
More Details

2001 Other Eskavator JCB 80 Pre-Owned

Pershkrimi:
Eskavator JCB 80 KW. i vitit 2001, ne gjendje te mire. i disponueshem per cdo lloj prove. ndodhet ne shqiperi (shijak). per cdo informazion kontaktoni ne numrin 3276335458

€26.00
More Details

1996 Other rover 414i Pre-Owned

Pershkrimi:
Me taksat dhe siguracion te paguar deri ne janar 2013. Ne gjendje shum te mire pune.

€250.00
More Details

2006 Other skoda fabia Pre-Owned

Pershkrimi:
Skoda, Fabia, Nentor 2006, 1,2 benzine, Semi Automatic Air Conditioner, 90 mije Km, ne gjendje perfekte, targa TR

€5,800.00
More Details

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.


1

Number of listings to view.