Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 10 nga 14 shfaqur.

2002 Opel corsa Pre-Owned

Pershkrimi:

€3,400.00
More Details

2006 Opel Corsa

Pershkrimi:
Makina eshte ne gjendje shume te mire. Tipike per jete qyteti si dhe per ata qe duan te shkojn ne pune me makine dhe duan te kursejn. Me motorin 1.0 makina harxhon shum pak karburant.

€4,800.00
More Details

1999 Opel Sintra Pre-Owned

Pershkrimi:
Nr. i vendeve 6+1
Cmimi eshte i diskutueshem

€4,500.00
More Details

2000 Opel tigra Pre-Owned

Pershkrimi:
Opel Tigra viti 99,motorr benzin 1.4.E ardhur nga Italia,me dokumente te rregullta italiane.Eshte ne gjendje shume te mire,ka me pak se 4 muaj qe i eshte vene motorr i ri.Eshte makine sportive dhe e shpejt.Tamam per djem te rinj,dhe njerez qe kane qejf shpejtesin dhe bukurin.Shitet per arsye emigrimi.Eshte Okazion mos harroni.

€1,200.00
More Details

2001 Opel Agila Pre-Owned

Pershkrimi:
Opel Agila, 1.2 benxinë në gjendje shume te mire. Me targa shqiptare dhe dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2012. Sherbimet i jane bere ne itali, me libreze.

€3,500.00
More Details

1997 Opel 3100 TURBO DIESEL Pre-Owned

Pershkrimi:
VINC PER MAKINA

€12.00
More Details

2007 Opel opel kamiocine Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner

SHITET KAMIONCINE OPEL PRODHIM I VITIT 2007 SHUME PAK I PERDORUR. FUQI MOTORIKE 2.5 NAFTE ME KONDICIONER KAMBIO MANUAL ME 2 SEDILJE PER PASAGJERET DHE ME PESHMBAJTE 1.3 TON. SHUME FUNKSIONALE PER FIRMAT E SHERBIMEVE TE MATERIALEVE TE NDERTIMIT DHE E...

€8,000.00
More Details

1996 Opel Corsa Pre-Owned

Pershkrimi:
Makina eshte ne gjendje sh te mire kambio automatike,condicioner, ABS, 2 airbag, pasqyra elektrike, xhama elektrike kasetofona mp3 usb sony.

€3,000.00
More Details

1995 Opel astra F 1.8

Pershkrimi:
opel astra ne gjendje shume te mire motorike me kondicioner airbag navigator portabel cdmp4dvd antifurt dokumenta te paguara deri 10.2012 cmimi 2550 euro i diskutushem tel 0695500664

€2,550.00
More Details

2000 Opel Astra Pre-Owned

Pershkrimi:
Shitet per arsye mos perdorimi

€4,400.00
More Details

Makina 1 - 10 nga 14 shfaqur.


1 2 Next

Number of listings to view.