Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.

0000 Mitsubishi Pajero Sport Pre-Owned

Pershkrimi:

€0.00
More Details

2001 Mitsubishi pajero DID Pre-Owned

Pershkrimi:
ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR.. ME MOTOR TE RI,

€7,000.00
More Details

1994 Mitsubishi Pajero

Pershkrimi:
Mitsubishi Pajero 2.5 GLS, Turbo Intercooler, tek dere, marsh manual, kondicioner, xhama elektrik, pasqyra elektrike, kontroll elektrik i amortizatoreve, ABS, 185000 km te bera origjinale. Targa TR/N taksa te paguara deri ne gusht 2012. Gjendje shume e mire motorrike. 5500 euro.

€5,500.00
More Details

2000 Mitsubishi PAJERO

Pershkrimi:
ABS. KONDICIONER. DRITA MJERGULLE. SENDILJE LEKURE. SENDILJE ME NGROHJE. SENDILJE ELEKTRIKE. XHAMA TE ZINJE ORIGJINAL. DISQE ALUMINI. MBYLLJE ME PULT. SISTEM 4X4.. ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR. SHITET PER ARSYE SHPERNGULJEJE

€13.00
More Details

1999 Mitsubishi L200 E perdorur

Pershkrimi:
Gjendja motorike dhe xhenerike shume e mire. Dogana e paguar.Pranojme edhe nderrim,kompesim,me nje automjet tjeter+para.

€8,500.00
More Details

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.


1

Number of listings to view.