Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.

1999 Man kamion Pre-Owned

Pershkrimi:
Shes kamion Man, koka e vitit 1999, kazani i vitit 2001
Cel: 0682058713

Besimi

€15,000.00
More Details

1999 Man Man Pre-Owned

Pershkrimi:
Per motive mbyllje aktiviteti shiten dy Autofshesa marka MAN portokalii dhe marka BUCHER e bardhe, kambio manuale , nafte, te dyja me sistem thithje dhe sprucim uji te klorifikuar, ne gjendje perfekte si te reja.

€10,000.00
More Details

1996 Man Vetshkarkues Pre-Owned

Pershkrimi:
Cmimi eshte neto
autoremart@hotmail.de

€13,500.00
More Details

1995 Man 26 342 Pre-Owned

Pershkrimi:
SCANIA VITI 12-1994,1300neto.VOLVO viti 1997,14300neto.
autoremart@hotmail.de

€17,500.00
More Details

1992 Man Vetshkarkues 3 Akse E Perdorur

Pershkrimi:
Kamjoni ndodhet ne gjermani. Ne cmim perfshihet transporti deri ne Durres por JO DOGANA. ..vjen me porosi.

€16,000.00
More Details

Makina 1 - 5 nga 5 shfaqur.


1

Number of listings to view.