Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 4 nga 4 shfaqur.

1997 Land Rover Rover 620 Gsdi Pre-Owned

Pershkrimi:

€2,200.00
More Details

2002 Land Rover freelander Pre-Owned

Pershkrimi:
eshte me dogan te paguar dhe ne gjendje shume te mire.ka abs,mbyllje me pult,air bag per shoferin dhe pasagjerin,cd dhe vend per usb,xhama dhe pasqyra elektrike,drita mjegulle,timon idraulik,esp,frena elektrike,pasqyra me ngrohje.cmimi i diskutushem.

€5,000.00
More Details

1997 Land Rover range rover

Pershkrimi:

€5,500.00
More Details

2008 Land Rover diskover LR3

Pershkrimi:
full opsion me3 te gjitha dokumentat.cmimi esht i diskutueshem. makina ndodhet ne shkoder

€32,000.00
More Details

Makina 1 - 4 nga 4 shfaqur.


1

Number of listings to view.